stoly-robocze
Poznaj szczegóły

Jak prawidłowo wybrać stoły robocze do stolarni?

Sercem każdej stolarni jest przestrzeń robocza. Jej organizacja i wyposażenie decydują o tym, jakie projekty jesteśmy w stanie realizować. Dlatego wybierając stoły robocze do stolarni warto zwrócić uwagę na rozwiązania profesjonalne – urządzenia stolarskie wykonane w oparciu o przemyślany projekt, który uwzględnia specyfikę pracy z drewnem, płytami meblarskimi i pozostałymi wykorzystywanymi przez nas komponentami.

Dobre stoły robocze do stolarni, jak i warsztatu powinny charakteryzować się:

  • wysoką stabilnością,
  • kompatybilnością z szerokim wachlarzem narzędzi obróbczych,
  • dużą przestrzenią roboczą,
  • uniwersalnym charakterem.

Uniwersalne stoły robocze, czyli jakie?

Mówiąc o uniwersalnym charakterze stołów roboczych mamy na myśli szeroki zakres ich wykorzystania w codziennej pracy. W warunkach wielu warsztatów niemożliwa jest organizacja dedykowanych przestrzeni roboczych, w ramach których realizowane są wąskie procesy obróbcze. Zamiast tego, stoły robocze do stolarni są wykorzystywane do realizacji różnych zadań wymagających zastosowania różnych narzędzi i technologii. Wybierając stoły o uniwersalnej konstrukcji, możemy je z łatwością dostosować do bieżących potrzeb.

Co wyróżnia stoły robocze do stolarni CraftDrew?

CraftDrew to marka, która projektuje i produkuje rozwiązania zarówno dla profesjonalnych zakładów stolarskich, jak i stolarzy hobbystów. Nasze wyroby charakteryzują się wysoką funkcjonalnością i możliwością zastosowania w szeregu procesów obróbczych. Decyduje o tym przede wszystkim przemyślana konstrukcja stołu roboczego, który:

  • jest wyposażony w przestronny blat umożliwiający wykonywanie bardzo różnych czynności przy pomocy szerokiego wachlarza narzędzi (w razie potrzeby istnieje możliwość przymocowania do blatu m.in. imadła),
  • posiada obsługiwany nożnie pompo-siłownik, który umożliwia łatwe i szybkie dostosowanie wysokości blatu roboczego do konkretnych potrzeb (możliwość regulacji wysokości stołu roboczego przekłada się na jego dodatkowe zastosowania w procesach obróbczych, jak i podczas obrotu materiałami),
  • jest wyposażony w wysokiej jakości system jezdny, który umożliwia łatwą zmianę lokalizacji stołu, jak również znajdujących się na blacie materiałów (w naszych systemach jednych wykorzystujemy koła z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych, które gwarantują niezawodną pracę przy dużym obciążeniu, są ciche i nie niszczą powierzchni).

Osoby zainteresowane wyborem stołu roboczego do stolarni lub warsztatu zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

envelopephone-handsetmap-markerclockmagnifiercrossmenuchevron-down